با اتومبیل و اتومبیل خود در فرودگاه گاتویک اتومبیل خود را رها کنید و 14.99 پوند بپردازید تا در طول سفر (1 ، 2 یا 3 هفته) ماشین خود را ترک کنید اما در صورت اجاره اتومبیل مقداری پول نیز کسب می کنید.

توسط Sharron Livingston -Dec 10، 2018

اشتراک گذاری

ماشین و دور - با مشتری

آخرین باری که ماشینم را در گاتویک پارک کردم ، یک هفته بود. من انتخاب کردم به یک سرویس ملاقات و سلام ، به این معنی که می توانم ماشین را رها کنم و فقط پرواز کنم. مبلغی که پرداخت کردم - 98 پوند - تقریباً هزینه تعطیلات آخر هفته بود. این پول زیادی است!

مطمئناً می توانستم از فرودگاه دور باشم و از یک پارک و اتوبوس به فرودگاه استفاده کنم ، اما این تجربه ای نیست که من از آن داشتم.

بنابراین با خوشحالی و کنجکاوی بسیار زیاد شد که به وب سایتی بنام Car and Away رفتم. اخلاق شرکت "انقلابی در مالکیت خودرو و تعریف مجدد کرایه اتومبیل" است. هدف بسیار دور این است که عادی ساختن اتومبیل های خود در هنگام استفاده از آنها عادی نباشد.

برای به دست آوردن این ایده در جاده ای که آنها برای راه اندازی سرویس در پارکینگ فرودگاه گاتویک انتخاب کرده اند. در اینجا نحوه عملکرد آن آورده شده است:

با پرداخت هزینه تبلیغاتی 14.99 پوند ، شما ، مالک خودرو ، به جای اینکه فقط در پارکینگ اتومبیل در ایستگاه هوایی گاتویک پارک کنید ، اتومبیل خود را با آنها کنار بگذارید. خلیج های آنها فقط دو دقیقه با ترمینال فاصله دارند و این بدان معناست که می توانید بچرخید ، کلیدها را تحویل بگیرید و بروید. تمام کارهای اولیه قبلاً بصورت آنلاین انجام می شود.

بیشتر بخوانید:

https://www.thetravelmagazine.net/car-and-away-at-gatwick-airport.html#ixzz68XqSekF5

در حالی که دور هستید ، Car و Away اتومبیل خود را به مسافر ورودی که برای استفاده از اتومبیل بصورت آنلاین رزرو و هزینه کرده است ، اجاره می دهند.

نتیجه این است که صاحب ماشین مقداری پول می گیرد و اجاره دهنده ماشین را برای کمتر و بدون معمول پالور معمولی استخدام می کند و در اطراف آن آویزان می شود که با برداشت ماشین کرایه ای همراه است.

وقتی از سفر خود برگردید ، ماشین و دور می گویند که آنها ماشین را به شما و داخل داخل برمی گردانند و شما را مجبور به رانندگی در خانه با ماشین تمیز می کند. حتی اگر آنها نتوانسته اند ماشین شما را اجاره دهند.

برای رزرو فضای پارکینگ رایگان خود در فرودگاه گاتویک اینجا را کلیک کنید

مطمئناً این خیلی خوب است که واقعیت داشته باشد؟

باید می فهمیدم. بنابراین من اندی هیبرت ، بنیانگذار و مدیرعامل Car و Away را پیگیری کردم تا بدانم که آیا او فقط چند پسر دل آلود با یک وب سایت در خارج از فرودگاه است. یا اینکه آیا این یک سرویس قابل اعتماد است که در آن همه برنده هستند.

برای اطلاعات بیشتر به گفتگو گوش دهید.

سلب مسئولیت: این مقاله با همکاری Car و Away نوشته شده است

Iran Site ماشین ,اتومبیل ,فرودگاه ,گاتویک ,away ,پارک ,فرودگاه گاتویک ,بصورت آنلاین ,گاتویک پارک منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

قیمت مثقال طلا فلزیاب و طلایاب کرج و تهران 09362131009 مقالات بهینه سازی سایت دفتر نقشه برداری فروشگاه معرفی اجناس ارزان akhbar tecnolozh9 مدرسه ی شاد من تو بهترین خرید رو از ما داشته باش فروش لوازم آرایشی و مراقبت پوستی مری کی